Aktywne ferie w gminie Luzino. Z zajęć korzystają dzieci, młodzież oraz seniorzy

OPRAC.:
Alicja Choinka
W hali sportowej w Luzinie trwają feryjne zajęcia sportowe. Wśród atrakcji, które zorganizowane zostały w ostatnich dniach wymienić można m in. zawody w lotki oraz turniej piłkarski. Aktywnością wykazują się także członkowie grupy Aktywnego Seniora, którzy licznie spotykają się w obiektach luzińskiego GOSRiT.

Pierwszy tydzień ferii w gminie Luzino mija pod znakiem sportowej rywalizacji. We wtorek, 15 stycznia odbyły się zawody w lotki, a następnego dnia - Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2006 i młodszych.

Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów. Zwycięzcą zawodów okazała się ekipa Samochodówka, która w wielkim finale pokonała Żugajki 6-0. W meczu o III miejsce Team Mamut pokonał po rzutach karnych Batoniki 3-1(w meczu 0-0)

- informuje Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Ferie aktywnie spędza także luzińska grupa Aktywnego Seniora, która uczestniczy w różnych formach aktywności fizycznej. Seniorzy regularnie spotykają się na zajęciach w obiektach GOSRiT.