Wybierz region

Wybierz miasto

  Hokej. Stoczniowiec - Podhale

  Autor: (sus)

  2000-12-18, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Dzisiaj o godz. 18 w hali Olivia hokeiści Stoczniowca podejmują Podhale Nowy Targ. Dla obu drużyn spotkanie to ma duże znaczenie psychologiczne. Hokeiści Podhala powoli odzyskują równowagę.

  Dzisiaj o godz. 18 w hali Olivia hokeiści Stoczniowca podejmują Podhale Nowy Targ. Dla obu drużyn spotkanie to ma duże znaczenie psychologiczne.

  Hokeiści Podhala powoli odzyskują równowagę. Nowotarżanie, którzy jeszcze niedawno okupywali ostatnie miejsce w tabeli, teraz są już na szóstym.

  Przypomnijmy, że ostatni mecz wygrali także gdańszczanie, którzy pokonali w niedzielę na własnym lodowisku SKH Sanok 4:1. Tym samym gdańscy hokeiści przełamali pasmo pięciu kolejnych porażek.

  Do drużyny gdańskiej dołączą już zawodnicy powracający z mistrzostw świata do lat 20, Sebastian Bukowski, Jerzy Gabryś i Rafał Bernacki.

  Ostatnia przed świętami Bożego Narodzenia kolejka odbędzie się w piątek. Stoczniowiec wyjeżdża do Tych. Ostatni mecz w tym wieku w hali Olivia rozegrany zostanie 29 grudnia. Będzie to tradycyjne spotkanie ligowców z przygotowującym się do mistrzostw Polski drużyną old bojów Stoczniowca.

  Sonda

  Działalność pozakościelna księdza Jankowskiego jest:

  • drażni mnie ze względu na osobę prałata (42%)
  • drażni mnie, jak każda dodatkowa działalność księży (25%)
  • wspaniała, brawo że komuś się chce (18%)
  • jest mi obojętna (7%)
  • czymś normalnym (7%)