Wybierz region

Wybierz miasto

  "TYGRYS" BĘDZIE WALCZYŁ W HALI OLIVIA?!

  Autor: Paweł Kowalski

  2000-12-20, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  W ubiegłą sobotę "Tygrys" rozprawił się w Essen z Amerykaninem Ka-Dy Kingiem, a już wczoraj spotkał się w Tiger Pubie przy Rajskiej z polskimi, głównie wybrzeżowymi dziennikarzami.

  W ubiegłą sobotę "Tygrys" rozprawił się w Essen z Amerykaninem Ka-Dy Kingiem, a już wczoraj spotkał się w Tiger Pubie przy Rajskiej z polskimi, głównie wybrzeżowymi dziennikarzami. Tym razem miał do zakomunikowania interesującą nowinę.

  - Na dobrej drodze jest sprawa stoczenia przeze mnie walki w Gdańsku. To jestem winien swojemu miastu i polskim kibicom. Miejscem pojedynku będzie hala Olivia, a walka odbyłaby się w maju lub czerwcu, choć niewykluczone, że nawet już w końcu marca przyszłego roku. Oczywiście pojedynek zakontraktowany zostanie na 12 rund, gdyż powalczę w obronie tytułu.

  Przeciwnik nie jest jeszcze znany, lecz będzie to ktoś liczący się, bo gdzie jak gdzie, ale w Gdańsku nie wypada mi się bić z podrzędnym rywalem. Przygotowania do walki są w toku. Zainteresowanie wykazują sponsorzy, telewizja i inne media. Upoważniłem swojego brata Tomka do podjęcia starań organizacyjnych odnośnie przedsięwzięcia Tiger Boks Polska - pierwszej w Polsce walki bokserskiej z moim udziałem - powiedział Michalczewski.  Więcej szczegółów na temat wczorajszej konferencji prasowej Tygrysa znajdziecie w dzisiejszym "Dzienniku Bałtyckim".

  Sonda

  Działalność pozakościelna księdza Jankowskiego jest:

  • drażni mnie ze względu na osobę prałata (42%)
  • drażni mnie, jak każda dodatkowa działalność księży (25%)
  • wspaniała, brawo że komuś się chce (18%)
  • jest mi obojętna (7%)
  • czymś normalnym (7%)