Gryf Orlex Wejherowo - Korona Kielce. Relacja minuta po minucie

Red.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/16 Finału Pucharu Polski pomiędzy Gryfem Orlex Wejherowo i Koroną Kielce. Początek meczu o godz. 16.

Gryf sprawia ogromną sensację eliminując lidera T-Mobile Ekstraklasy!

Ogromna radość piłkarzy i kibiców, którzy razem świętują zwycięstwo

93 minuta: KONIEC MECZU!!!! Gryf Wejherowo awansował do 1/8 Pucharu Polski!

92 minuta: Gryfici przy piłce. Sędzia patrzy na zegarek

91 minuta: Zmiana w Gryfie. Za Krzemińskiego wspomniany Tatarczuk

90 minuta: Ferra spowalnia grę

89 minuta: Sędzia doliczył trzy minuty. Do wejścia szykuje się Tatarczuk

88 minuta: Korona atakuje całym zespołem. Nie stwarza jednak zagrożenia

87 minuta: Faulowany Krzemiński długo nie podnosi się z murawy

Komplet kibiców ostatnie minuty ogląda na stojąco

85 minuta: Zryw Korony. Goście jednak kompletnie nie mają pomysłu, jak sforsować defensywę Gryfa

82 minuta: Kolejna akcja Gryfa. Tym razem Krzemiński, ale wprost w bramkarza

80 minuta: Zmiana w Gryfie. Z boiska schodzi Toporkiewicz, w jego miejsce Szudrowicz

78 minuta: Toporkiewicz wygrywa pojedynek biegowy z Hernanim, jednak za daleko wypuszcza sobie piłkę i ta pada łupem Małeckiego

77 minuta: Okazja Toporkiewicza. Korona coraz bardziej się odsłania

76 minuta: Kontra Krzemińskiego, który dośrodkował ze skrzydła. W zamieszaniu podbramkowym najwięcej sprytu wykazał bramkarz Korony

75 minuta: Tylko kwadrans dzieli Gryf Wejherowo od awansu do 1/8 Pucharu Polski!

Korona próbuje przejąć inicjatywę, jednak bez większego powodzenia. Próby akcji kielczan rozbijane są jeszcze przed polem karnym przez niezwykle ambitnie grających gospodarzy

71 minuta: rzut wolny pod polem karnym dla Gryfa. Bez zagrożenia

64 minuta: Zieliński próbował uderzenia z dystansu. Bez powodzenia

61 minuta: Kontuzja Lenarta. Za obrońcę Korony na boisko wchodzi Malarczyk

60 minuta: Było bardzo blisko wyrównania. Przed stratą bramki gospodarzy uratował słupek

Wprowadzając drugiego napastnika, Leszek Ojrzyński decyduje się na bardziej ofensywne ustawienie

57 minuta: Zmiana w Koronie. Schodzi Maliszewski, za niego na placu gry pojawia się Zieliński

56 minuta: Toporkiewicz z bliska uderzył wprost w bramkarza

55 minuta: Mecz toczy się głównie w środkowej części boiska

Kibice zorganizowali Wickiemu owacje na stojąco

48 minuta: Zmiana w Gryfie. Za Wickiego Grzegorz Niciński, szkoleniowiec Gryfa desygnuje do gry Dawida Pomorskiego

47 minuta: Z dystansu uderzał Kiełb, jednak Ferra na posterunku

46 minuta: Rozpoczęła się druga część pojedynku

Korona drugą połowę rozpocznie z jednym nowym piłkarzem - Mateusza Jańca zastąpi Jakub Bąk. W Gryfie bez zmian

Mimo, iż piłkarze zeszli już z murawy, kibice wciąż prowadzą ogłuszający doping

Koniec pierwszej połowy. III-ligowiec prowadzi z liderem Ekstraklasy 1:0

37 minuta: Akcja Gryfa. Dośrodkowanie w pole karne do Toporkiewicza, który uderza głową. Piłka poszybowała nad poprzeczką

Spotkanie się wyrównało. Coraz częściej do głosu dochodzą piłkarze Korony

35 minuta: Ponownie z rzutu wolnego Ferrę zaskoczyć próbował Kaczmarek. I ponownie górą bramkarz gospodarzy, który wybił piłkę na rzut rożny

26 minuta: Kaczmarek popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego. Futbolówkę z najwyższym trudem odbił Ferra

Krzemiński przeprowadził rajd skrzydłem, dośrodkował, jednak uderzenie jednego z gryfitów zdołał obronić Małecki. Przy dobitce Wickiego był jednak bez szans.

23 minuta: 1:0! Autorem gola Wicki

22 minuta: Po składnej akcji Gryfa, Gicewicz trafił w boczną siatkę

15 minuta: Po akcji Krzemińskiego rzut rożny dla gospodarzy, którzy zaczynają przejmować inicjatywę

14 minuta: Małecki z trudem broni strzał głową jednego z wejherowian

10 minuta: W odpowiedzi rzut wolny dla gości. Kiełb uderzył w środek bramki, a piłkę pewnie wyłapał Ferra. Póki co, mecz wyrównany

9 minuta: Rzut wolny z 30 metrów dla gospodarzy, jednak po dośrodkowaniu żaden z gryfitów nie doszedł do piłki

5 minuta: Janiec próbował zagrozić bramce Ferry

3 minuta: Początek dla gospodarzy. W dobrej sytuacji piłki nie opanował Toporkiewicz

1 minuta: Sędzia gwizdnął po raz pierwszy. Rozpoczęli kielczanie