110 urodziny Marii Smugi z Gniewina [ZDJĘCIA]

110 urodziny Marii Smugi z Gniewina - 4 października urodziny świętowała najprawdopodobniej najstarsza mieszkanka Pomorza - Maria Smuga z Gniewina. Jubileusz świętowano w Hotelu Mistral, były gratulacje od wojewody i władz gminy, życzenia od rodziny oraz poczęstunek.

Komentarze (7)

avatar
avatar
Prawnuczka (gość)

Ludzie zastanowcie sie o czym piszecie pod artykulem o urodzinach mojej prababci. Nie wydaje mi sie zeby jej jubileusz mial cokolwiek wspolnego z tym o czym dyskutujecie.

avatar
Zainteresowany (gość)

Zyczliwy-ty z - - - - - - - - s do konca. Ile pokolen, bedzie splacac zadluzenia zbednych Inwestycji, zachcianek Wojta Walczaka, Przemysl- ile brakuje Inwestycji Infostrukturalnych w terenie nalezacym do Gminy Gniewino i odpowiedz sobie sam, czy cala Gmina Gniewino rozwija sie wspolrzednie do samej wsi Gniewino i czy byli czlonkowie PZPR sa godni piastowac te funkcje jakie na dzien dzisiejszy piastuja.

avatar
życzliwy (gość)

do zainteresowany, jeżeli dzięki byłym członkom PZPR miałyby się tak rozwijać miejscowości jak Gniewino, ton chcę takich więcej

avatar
Zainteresowany (gość)

Zagadka :Znajdz na zdjeciach bylych czlonkow PZPR. Oczywiscie na dzien dzisiejszy super farbowani Demokraci, ale w sercach dalej PZPR-wcy ?

Wybierz kategorię