Wygraj bilety na Cyrk Korona w Wejherowie Wygraj bilety na Cyrk Korona w Wejherowie

(© cyrk-korona.com.pl)

Cyrk Korona w 2017 roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności artystycznej. Artystów będzie można zobaczyć na żywo już w czwartek, 17 sierpnia, kiedy to Cyrk Korona zawita do Wejherowa z nowym programem. Z tej okazji dla naszych czytelników do wygrania mamy - dzięki uprzejmości cyrku - pięć podwójnych zaproszeń na spektakl, który rozpocznie się o godz. 17.30 na boisku przy ul. Sikorskiego w Wejherowie. Bilety wygra pięć osób, które jako pierwsze w piątek (11 sierpnia) o godz. 11 zadzwonią do naszej redakcji pod nr tel. (58) 677 25 59 i poprawnie odpowiedzą na pytanie: „ Jak nazywa się nowy program artystyczny Cyrku Korona?”. Odpowiedź można znaleźć na stronie cyrku.

- To mieszanka tradycyjnej i nowoczesnej sztuki cyrkowej z udziałem najlepszej międzynarodowej obsady artystów cyrkowego świata - na żywo! - zachęca Jerzy Kuś z Cyrku Korona. - Każdy widz będzie mógł doświadczyć wszystkiego, co powinno znaleźć się na prawdziwej cyrkowej arenie - będą napowietrzne akrobacje, ekwilibryści, magiczne sztuczki, pokazy wspaniałych zwierząt i sympatyczni klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy. Cyrk to jedyne miejsce we wszechświecie, gdzie można oglądać kolorowy sen z otwartymi oczami. Zapraszamy do magicznego świata Cyrku Korona.

Wejherowska publiczność, 17 sierpnia, na scenie będzie mogła podziwiać pokaz akrobatyczny w wykonaniu 13-letniej mistrzyni ekwilibrystyki, żonglerkę hula-hoop, niezwykłe show konne prezentowane przez siostry Emily i Carole Pinder będące siódmym pokoleniem słynnej brytyjskiej rodziny cyrkowej.

Na widzów lubiących adrenalinę czekają podniebne ewolucje na swing trapezie oraz akrobacje w wielkiej latającej kuli - ten numer jest prezentowany w Cyrku Korona po raz pierwszy w Polsce! Oprawę komiczną jubileuszowego spektaklu tworzą trzej klauni z Włoch, Białorusi i Ukrainy, czyli włoski Clown Gino oraz ukraińsko-białoruski duet Juras & Taras.

Sporą dawkę humoru serwują również wielokrotni mistrzowie Polski i Europy w skokach na trampolinie i grotesce akrobatycznej. Paweł i Waldemar zyskali wielką sympatię publiczności m.in. w Niemczech i Skandynawii. Ich brawurowe skoki na trampolinie podziwiała publiczność największego cyrku w Europie - Circus Krone.

Klasyczny cyrk cechują występy ze zwierzętami, które są wspaniałym tłem dla ludzkich umiejętności. Na arenie zostaną zaprezentowane zebry afrykańskie, dromadery, kuce, lamy, wielbłądy oraz grupa 9-ciu owczarków border collie.

- Wszystkie dzieci kochają zwierzęta domowe. Na naszej arenie milusińscy mogą oglądać chodzących i fruwających przyjaciół z naszej cyrkowej farmy - wesołe psy, kozy oraz koguty. Pokaz zaprezentuje artystka z Wielkiej Brytanii - zdradzają niektóre elementy jubileuszowego programu cyrkowcy.

Zobacz także:
Cyrk Korona na Zielonych Wzgórzach


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!