Tradycyjnie latem w Lisewie koło Gniewina organizowany jest Piknik Militarny. Tegoroczna impreza potrwa do 15 sierpnia.

Co roku główną atrakcją zlotu jest możliwość przejażdżki wojskowymi pojazdami ciężkimi. A wśród nich są transporter artyleryjski, dwa pojazdy gąsienicowe Trojan, ciężarówki wojskowe, a najbardziej odważni będą mogli przejechać się po błocie specjalnymi saniami.

Ponadto dzięki grupom rekonstrukcyjnym jest możliwość zapoznania się z osprzętem i umundurowaniem wojsk. Do domów będzie można wrócić z wojskowymi gadżetami. Na bazarach znajdziemy odzież wojskową, zabawki oraz atrapy broni.

Tegoroczna impreza potrwa do 15 sierpnia. Wstęp wolny.

zobacz także:
Opancerzone samochody, broń, drony i roboty do zadań specjalnych. Miłośnicy militariów mogli znaleźć coś dla siebie podczas targów w Gdańsku

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ostatni raz (gość)

Co za kicha po co organizować coś na co nikt nie przychodzi. Ludzie przyjeżdżają i po 5 minutach odjeżdżają. Zmarnowany czas i paliwo. Lepiej by mi wyszło zmarnować paliwo jeżdżąc po rondzie.