Takiego wydarzenia w Wejherowie już dawno nie było! 3 czerwca Miejski Park zrobił się kolorowy jeszcze bardziej niż zwykle, a wszystko za sprawą Festiwalu Baniek Mydlanych połączonego z Dniem Kolorów,czyli popularnym Kolor Festem.

Kolor Fest, czyli największa trasa w Polsce z kolorowymi proszkami Holi oraz tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców okazały się doskonałą zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

- Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy nietypowy Festiwal Baniek Mydlanych. Nietypowy, ponieważ my staraliśmy się jak najmniej robić, ze względu na to, że to opiekunowie,rodzice i dziadkowie przyszli tutaj z dziećmi - powiedział Patryk Cyranowski, prezenter Radiowy, który poprowadził niedzielną zabawę. - Gdybyśmy pokazywali te bańki mydlane tylko i wyłącznie w jakiejś zamkniętej strefie, to nie byłoby to tak atrakcyjne. Natomiast chodzi o to, aby motoryka i rozwijanie się dzieci było w jak najlepszym porządku. Jak widać dzieci same ochoczo starały się robić bańki mydlane, czasami im to wychodziło - a czasami nie, ale przede wszystkim chodziło o zabawę. Kiedyś bańki mydlane było bardzo modne, a teraz to niestety zanikło. Jak widać zainteresowanie było spore, przyszło tysiące osób, dlatego bardzo nas to cieszy jako organizatorów.

Tego dnia, oprócz samych baniek mydlanych organizatorzy przygotowali także szereg innych atrakcji.

- Przygotowaliśmy również konkursy z nagrodami dla całych rodzin, do dyspozycji dzieci były też dmuchańce i skakańce. W ramach dzisiejszego wydarzenia przygotowaliśmy także Kolor Fest, czyli kolejną zabawę, która odbywała się w tym samym miejscu. Dzieciaki mogły ubrudzić się kolorowymi proszkami, jak najbardziej zdrowymi, ponieważ są robione z naturalnych składników. Kolor Fest jest odzwierciedleniem święta celebrowanego w Indiach. Przez czas trwania Kolor Festu wyrzucaliśmy proszki holi do góry i wspólnie kolorowaliśmy to miejsce i siebie nawzajem - podsumował "Cyran"

Wideo:
Dzień Dziecka w Parku Miejskim w Wejherowie 2018

Rozrywka

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Aga (gość)

Hahaha, artykuł napisał chyba sam organizator tego beznadziejnego festiwalu. To, co zastałam na miejscu nie miało nic wspólnego z opisem organizatora na FB. Lepszą zabawę mają dzieci z zabawkami puszczającymi bańki, niż na tym festiwalu. Postawili dwa wiaderka z bańkami, a zarobili na dmuchanych zjeżdżalniach i popcornie.

Marzena (gość)

Ktoś kto napisał ten artykuł to samego wydarzenia napewno nie wiedział. Dno i tyle, jawne oszustwo, wiaderka z płynem do baniek i to wszystko, żadnych pokazów ani nic. Wstyd! wczoraj na FB pełno negatywnych komentarzy, dziś wszystko wyczyszczone!

du Lac (gość)

Porażka! Dno i dwa metry mułu. Tysiące dzieciaków zawiedzionych. Negatywnych komentarzy na fb jest tyle, że na bieżąco usuwają jak leci wszystkie komentarze (bo pozytywnych nie ma).