Funkcjonariusz Straży Miejskiej w Wejherowie zdobył tytuł Wicemistrza Polski

MT
Starszy Inspektor Maciej Cichoń odniósł kolejny sukces w zawodach sportowych. Funkcjonariusz od lat biega w maratonach. 9 września wziął udział w 10-kilometrowym biegu o tytuł Mistrza Polski Urzędników Miast Gmin i Powiatów, w którym uzyskał drugą lokatę.

Bieg odbył się w Tczewie w ramach większej imprezy: Pomorskiego Święta Wisły. Maciej Cichoń wystartował z numerem 51. W ogólnej klasyfikacji zdobył 29. miejsce, z wynikiem 00:41:13, ale w kategorii Mistrzostw Polski Urzędników zdobył zaszczytne II miejsce. Zwycięzcą w tej kategorii został urzędnik z Czerska.

W zeszłym roku Maciej Cichoń wystarował w 6. Maratonie Lubelskim, liczącym 42 kilometry. Wtedy na 500 biegaczy uplasował się na wysokiej, 47. pozycji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!