Gorzowianie pokazują, jak się powinno grać w unihokeja [ZDJĘCIA]

Alan Rogalski
Dwa zwycięstwa odnieśli na własnym parkiecie unihokeiści I LO Floorball Gorzów w starciu z KS Wejherowo w 5. i 6. kolejce Salming Ekstraligi.

W sobotę 6 października po ciężkich bojach i ponad 20 minutach gry w osłabieniu wygrana 5:2, a w niedzielę fatalny początek i wspaniała pogoń z happy endem. Ze stanu 0:5 w 24. minucie do remisu 7:7 w ostatniej sekundzie meczu i złota bramka w czternastej sekundzie dogrywki. Brawo!

Klub zaprasza na mecze juniorów starszych z TLU Kala-Izolacje Toruń. Sobota – 18.00, niedziela – 10.00 w hali I LO przy ul. Puszkina.

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Wejherowo 5 : 2 (1:1,2:1,2:0)

Gorzów: Maksym Helman (Jan Kleinhardt), Daniel Chochowski, Szymon Szłapak (Damian Domański), Wojciech Bojko, Jan Kleinhardt (Daniel Chochowski)
Wejherowo: Leszek Samson, Błażej Rusiecki (Mateusz Zinkel)

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Wejherowo 8 : 7 (0:4,4:1,3:2, d 1:0)

Gorzów: Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt), Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt), Jan Kleinhardt (Wojciech Bojko), Wojciech Bojko (Maksym Helman), Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt), Wojciech Bojko, Miron Łata, Maksym Helman

Wejherowo: Mateusz Miszewski (Karol Barzowski), Karol Barzowski, Kacper Antkowiak (Patryk Żyła), Patryk Żyła, Karol Barzowski (Kamil Janiszewski), Cezary Gawrysiak (Maurycy Gawrysiak), Patryk Żyła

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani