Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0:3. Gryf nadal na końcu tabeli [ZDJĘCIA]

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Fot. J. Kielas
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0:3. Żółto-czarni nie przełamali niemocy, na własnym boisku ulegając zespołowi z zachodniopomorskiego. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0:3 Pierwsza połowa zakończyła się szczęśliwie bezbramkowym remisem dla Gryfa. Szczęśliwie - bo goście mieli kilka akcji pod bramką gospodarzy, ale los sprzyjał źółto-czarnym i rywalom zabrakło końcowego umieszczenia piłki w bramce, m.in. dzięki dobrej obronie Lelenia.

Niestety w drugiej połowie szczęście widać opuściło źółto-czarnych na dobre. Pierwszego gola Błekitni zdobyli w 53 minucie, bramkę strzelił Mateusz Węsierski. Dokładnie 10 munut później piłkę w okienko bramki Gryfa strzelił Maciej Więcek.

Kolejne minuty meczu i kolejny gol dla gości. W 70 minucie bramkę zdobył Grzegorz Szymusiak. Do końca meczu na boisku prym wiedli Błękitni, gryfici nie zdobyli nawet honorowego gola.

Gryf Wejherowo: Leleń – Nadolski, Ptak, Trąbka, Wicki, Wicon, Goerke, Maciejewski, Regliński, Gabor, Gierszewski

Błękitni Stargard: Rzepecki – Liskiewicz, Skórecki, Wojtasiak, Mosiejko, Więcek, Fadecki, Pustelnik, Gutkowski, Szymusik, Węsierski

Siatkówka zrezygnowała z Ligi Światowej, wprowadzi ją piłka nożna? FIFA wzorem UEFA chce wyeliminować mecze towarzyskie