Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 2:2. Przerwane pasmo zwycięstw żółto-czarnych [ZDJĘCIA]

ab
Gryf Wejherowo zremisował na własnym boisku z Garbarnią Kraków 2:2 (1:0) w meczu 26. kolejki II ligi. Żółto-czarni prowadzili do 88. minuty 2:0, jednak nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka. Garbarnia zdobyła dwie bramki w ostatnich minutach spotkania i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 2:2 (1:0)**Bramki**: Paweł Wojowski (20), Krzysztof Wicki (63) - Krzysztof Kalemba (89 - karny, 90)

Gryf: Leleń - Goerke, Gulczyński, Wicki, Kamiński, Sobociński - Wojowski, Kołc, Nadolski, Ciarkowski - Okuniewicz.

Garbarnia: Cabaj - Furtak, Garzeł, Kalemba, Pietras - Wójcik, Masiuda, Wojcieszyński (67 Kostrubała), Serafin (78 Gawle), Kiebzak - Siedlarz (46 Krykun).

żółte kartki: Kamiński, Nadolski, Gulczyński - Furtak, Wojcieszyński, Wójcik
czerwona kartka: Arkadiusz Garzeł (55 - za obrazę sędziego)
sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn)

Usain Bolt kontynuuje treningi z Borussią Dortmund. "Utrzymuję formę i pracuję nad różnymi aspektami. W BVB pomagają mi obrać odpowiedni kierunek"