Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo

(© Tomasz Smuga)

Z GKS 1962 Jastrzębie przyjdzie się zmierzyć Gryfowi Wejherowo w 2. kolejce spotkań II ligi sezonu 2017/2018. Początek meczu na wejherowskim Wzgórzu Wolności w sobotę, 5 sierpnia, o godz. 16.

GKS 1962 Jastrzębie, to beniaminek II ligi, który znakomicie rozpoczął swoją przygodę na szczeblu centralnym. W inauguracyjnej kolejce podopieczni trenera Jarosława Skrobacza rozgromili MKS Kluczbork aż 5:1 i zostali pierwszym liderem ligowej tabeli. Kapitan najbliższego rywala Gryfa Wejherowo, nie ukrywa, że z remisu na Wzgórzu Wolności się ucieszą, ale walczyć będą o komplet punktów.

- Nigdy nie jedziemy z nastawieniem, że remis mógłby być dobrym wynikiem. Z przebiegu meczu może wynikać, że taki rezultat będzie nas cieszył, ale jedziemy, tak jak zawsze, po trzy punkty. Nie jest istotne z kim gramy, czy jest to, z całym szacunkiem, Gryf Wejherowo, czy będzie to ŁKS Łódź albo GKS Bełchatów. Przed meczem nie można myśleć o niczym innym, jak o zwycięstwie - mówi w wywiadzie dla oficjalnego portali klubu z Jastrzębia Zdrój kapitan GKS-u Kamil Jadach.

Natomiast Gryf swój trzeci sezon z rzędu w II lidze rozpoczął od wyjazdowego remisu ze Stal Stalową Wolą. Przypomnijmy, że wejherowska drużyna jest cały czas w trakcie przybudowywania. Z klubu odeszło 9 zawodników. Żółto-czarni wzmacniają się przede wszystkim młodzieżowcami.

Zobacz także:
Trenerzy Rzepka i Kotas o celach Gryfa Wejherowo w sezonie 2017/2018


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!