Gryf Wejherowo o ligowe punkty powalczy z Nadwiślanem Góra

Gryf Wejherowo o ligowe punkty powalczy z Nadwiślanem Góra. - W każdym meczu musimy dawać z siebie dwa razy więcej, bo jako beniaminek musimy udowodnić, że ten II-ligowy byt nam się należy - mówi Maciej Szymański, kapitan żółto-czarnych.
Kapitan Gryfa Wejherowo Maciej Szymański podkreśla, że Gryf "w każdym meczu musiy dawać z siebie dwa razy więcej, bo jako beniaminek muszą udowodnić, że ten II-ligowy byt im się należy".
 Tomasz Smuga

W 4. kolejce spotkań drużynie Gryfa Wejherowo przyjdzie się zmierzyć w wyjazdowym meczu z Nadwiślanem Góra. Mecz odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia o godz. 17.

Nadwiślan, 10. drużyna tabeli II-ligi ubiegłego sezony, początek tegorocznych rozgrywek nie może zaliczyć do udanych. W trzech kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt w rywalizacji w Stargardzie Szczecińskim z Błękitnymi. Z Rakowem Częstochowa oraz Stal Stalowa Wola murawę opuszczali na tarczy.

Gryf jak na razie nie przegrał żadnego spotkania i zdobył 5 punktów.
- Na pewno chcielibyśmy myśleć, że z Nadwiślanem powinna czekać nas łatwiejsza przeprawa, ale nikt z nas na to sobie nie pozwoli. W każdym spotkaniu jesteśmy zmotywowani. W każdym meczu musimy dawać z siebie dwa razy więcej, bo jako beniaminek musimy udowodnić, że ten II-ligowy byt nam się należy - mówi Maciej Szymański, kapitan Gryfa Wejherowo.

Dla żółto-czarnych złą wiadomością na pewno okazało się, że potwierdził się czarny scenariusz dotyczący ich Pawła Czychowskiego. Badania potwierdziły, że napastnik Gryfa ma zerwane więzadła krzyżowe i w tej rundzie na murawie już go nie zobaczymy. Trener Tomasz Kotwica w zanadrzu ma Krzysztofa Wickiego, Filipa Sosnowskiego i Krzysztofa Rzepę, którzy będą rywalizować o miejsce w pierwszej jedenastce.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane