III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjnych Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisało się GOSRiT Luzino

ts
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjnych Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym w kategorii juniorek należał do kuzynek Katarzyny i Magdaleny Płotka z GOSRiT Luzino. Obie tenisistki stołowe wywalczyły awans do turnieju głównego III Grand Prix Polski w Łomży.

Katarzyna Płotka i Magdalena Płotka dotarły do finału w kategorii juniorek podczas III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnych Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym w Gdańsku. W konfrontacji zawodniczek reprezentujących barwy GOSRiT Luzino lepsza okazała się Katarzyna, która swoją klubową koleżankę, a prywatnie kuzynkę pokonała 3:2.

Tym samym obie zawodniczki wywalczyły awans do turnieju głównego lll Grand Prix Polski w Łomży, który zostanie rozegrany 23-25 lutego. Dodajmy, że w kategorii juniorów 6. miejsce zajął Przemysław Dosz.