Kaszubia na własnym terenie zremisowała ze Stolemem [GALERIA ZDJĘĆ]

MACIEJ WAJER
Podziałem punktów zakończyło się starcie Kaszubii Kościerzyna ze Stolemem Gniewino.

Mecz był rozgrywany w Kościerzynie, ale trudno było wskazać jednoznacznie jego faworyta. Już na początku spotkania biało-bordowi wyszli na prowadzenie, ale ich radośc nie trwała zbyt długo, ponieważ arbiter nie uznał zdobytej bramki. Mimo kilku klarownych sytuacji, zorganizowanych przez oba zespoły, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron, ostro zaatakowali przyjezdni. Coraz częściej wyprawiali się na połowę kościerskiego zespołu. Z kolei podopieczni Artura Kalinowskiego między 45 a 70 minutą tylko dwa razy zagrozili bramce Stolema. W 74 mninucie meczu piłkarze Stolema przeprowadziili akcję prawą stroną boiska, którą zakończył zdobyciem gola Mateusz Dampc. Miejscowi nie dawali za wygraną i swój cel osiągnęli już w doliczonym czasie gry. W 94 min. do remisu doprowadził Sebastian Wąs. Takim rezultatem zakończyło się pojedynek między Kaszubią, a Stolemem.