Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo 3:3. Lechiści mieli dwa rzuty karne w końcówce meczu

W 7. kolejce spotkań III ligi "bałtyckiej" Gryf Wejherowo na wyjeździe zremisował z rezerwami Lechii Gdańsk 3:3 Tomasz Smuga
Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo 3:3. Lechiści mieli dwa rzuty karne w końcówce meczu. A do przerwy żółto-czarni prowadzili 3:0.

Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo 3:3. Spotkanie 7. kolejki III ligi 'bałtyckiej" fantastycznie zaczęło się dla piłkarzy Gryfa Wejherowo. Już w 12 min. rzut karny wykorzystał kapitan żółto-czarnych Przemysław Kostuch. W 20 min. lechistów bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Michał Skwiercz. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Krzysztof Wicki. W 37 min. napastnik Gryfa strzałem z półwoleja zdobył trzeciego gola.

Niestety, w drugich 45 minutach bramki zdobywali już tylko gospodarze. W 69 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobył Thiago Valente. W 89 min. w polu karnym Gryfa Wejherowo faulowany był Bartłomiej Pawłowski. "Jedenastkę" na gola zamienił Danijel Aleksić. Ten sam piłkarz Lechii Gdańsk ponownie wykorzystał rzut karny w doliczonym już czasie gry.

Po 7. kolejkach z dorobkiem 11 punktów Gryf Wejherowo jest na 5 miejscu.

Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo 3:3 (0:3)
Bramki: 0:1 - Przemysław Kostuch (12 - karny), 0:2 - Michał Skwiercz (20), 0:3 - Krzysztof Wicki (37), 1:3 - Thiago Valente (69), 2:3 - Danijel Aleksić (89 - karny), 3:3 - Danijel Aleksić (90+4 - karny)
Lechia II: Podleśny – Możdżeń, Rudinilson, T.Valente, D.Hoffmann (64 Nishi) – Pawłowski, Dźwigała, Garbacik (46 Kaszuba), Kacajew (58 Czychowski), Malbasić – Aleksić
Gryf: Ferra – Więcek (82 Kenner), Kostuch, Skwiercz, Osłowski (73 Kowalski) – Fierka, Wicon, Kołc, Gicewicz – Rzepa, Wicki (72 Dąbrowski)