(© UG Wejherowo)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Projekt „Kaszubskie opowieści Drzewiarza”, przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gościcinie otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Edukacja Artystyczna”. Weźmie w nim udział kilkadziesiąt uczniów z terenu naszej Gminy, które będą miały okazję poznać tajemnicę powstawania sztuki teatralnej.

Do programu złożono 274 wnioski z domów kultury z całej Polski. Propozycja GOK-u w Gościcinie wytypowana została razem z 33 artystycznymi projektami. W związku z otrzymaniem dofinansowania, w Dworku Drzewiarza przez dwa miesiące odbywać się będą warsztaty teatralne, malarskie, ceramiczne i fotograficzno - filmowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Wejherowo.

Tematem przewodnim spotkań będą legendy kaszubskie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!