Literackie Środy w Wejherowie Literackie Środy w Wejherowie

(© Archiwum wejherowo.pl)

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach cyklu Literackiej Środy w Pałacu w Wejherowie. Gościem będzie autorka kryminału Marta Reich.

„Literackie Środy” to cykl spotkań odbywających się w kameralnej atmosferze, w otoczeniu parkowej zieleni, gdzie autorzy spotykają się ze swoimi czytelnikami. Projekt „Literackie Środy” prowadzony jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wejherowie, a jego współorganizatorami są: Wydawnictwo Oficynka i Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

W najbliższą środę, 2 sierpnia, odbędzie się ostatnie spotkania w ramach tego cyklu. 2 sierpnia o godz. 16 gościem będzie pisarka Marta Reich.

- autorka kryminału „Morderstwo i cała reszta” z Polą Białohorską w roli głównej. Studiowała ekonomię, romanistykę i nauki polityczne w Wielkiej Brytanii oraz stosunki międzynarodowe w Warszawie. Zawodowo zajmuje się marketingiem, a w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom pisaniu, modzie, sztuce i gotowaniu.

Zobacz także:
Bobbie Peers: Rozumiem porównania mojej książki do "Harry'ego Pottera"


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!