W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był zadowalający i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finale. Na zakończenie zawodów zawodnicy oraz zawodniczki zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczali: organizatorzy zawodów – Pan Sławomir Kłosowski oraz Pani Justyna Sobieska, która była również sędzią głównym zawodów.
Organizatorami Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie oraz Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie Gniewinie.
Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
Szkoła Podstawowa
25 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 2002 i młodszych:
1. Zuzanna Przybyłowicz – Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
16,92 s
2. Zuzanna Ryduchowska - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
18,58,s
3. Anastazja Kołakowska - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
18,62 s
25 m stylem dowolnym chłopców rocznika 2002 i młodszych:
1. Wiktor Trylski – Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
14,46 s
2. Damian Rzeszowski – Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
16,70 s
3. Dominik Bielawa – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo
17,44 s
50 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 2000-2001
1. Klaudia Puzder - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
35,73 s
2. Julia Bąkowska – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo
36,76 s
3. Agata Posańska -
Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia
37,20 s
50 m stylem dowolnym chłopców rocznika 2000-2001:
1. Piotr Rybiński - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
33,88 s
2. Maciej Kapłan - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
34,10 s
3. Piotr Błański - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
36,35 s
25 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 2002 i młodszych:
1. Zuzanna Przybyłowicz – Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
22,75 s
2. Monika Dosz - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
24,15 s
3. Zuzanna Ryduchowska - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
24,94 s
25 m stylem klasycznym chłopców rocznika 2002 i młodszych:
1. Damian Rzeszowski – Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
22,65 s
2. Wiktor Fusiara - – Szkoła Podstawowa Nr 6 Rumia
23,00 s
3. Dominik Bielawa – Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo
23,31 s
50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 2000-2001:
1. Ewa Włodarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
44,65 s
2. Marta Niemczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia
46,45 s
3. Martyna Marek - Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia
47,88 s
50 m stylem klasycznym chłopców rocznika 2000-2001:
1. Szymon Romaniec - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
45,01 s
2. Maciej Kapłan -
Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
47,41 s
3. Kacper Węsierski – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek Wejherowo 53,06 s
25 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2002 i młodszych:
1. Olimpia Lewińska – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie
21,28 s
2. Oliwia Neubert - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
22,40 s
3. Natalia Soczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
22,94 s
25 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 2002 i młodszych:
1. Konrad Biedrawa – Szkoła Podstawowa Nr 6 Rumia
18,72 s
2. Wiktor Fusiara - – Szkoła Podstawowa Nr 6 Rumia
20,53 s
3. Wiktor Trylski - Publiczna Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
21,36 s
50 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 2000-2001:
1. Klaudia Puzder - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
44,46 s
2. Martyna Marek - Publiczna Szkoła Podstawowa Salezjanek Rumia
44,48 s
3. Anna Paterka -
Szkoła Podstawowa Nr 6 Rumia
45,33 s
50 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 2000-2001:
1. Szymon Romaniec - Szkoła Podstawowa Nr 9 Rumia
40,58 s
2. Cezary Grabowski – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek Wejherowo
45,37 s
3. Kacper Węsierski – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek Wejherowo
49,04 s
Gimnazjum
50 m stylem dowolnym dziewcząt rocznika 1997 i młodsze
1. Karolina Arkuszewska – Salezjańskie Gimnazjum Rumia
30,11 s
2. Alicja Grudnowska – Gimnazjum Nr 1 Reda
31,15 s
3. Maria Małek – Społeczne Gimnazjum Wejherowo
33,21 s
50 m stylem dowolnym chłopców rocznika 1997 i młodsi
1. Kacper Kunz – Gimnazjum Nr 1 Reda
28,38 s
2. Kamil Dawidowski – Samorządowe Gimnazjum Gniewino
28,76 s
3. Krzysztof Klimiuk – Gimnazjum nr 3 Wejherowo
28,89 s
50 m stylem klasycznym dziewcząt rocznika 1997 i młodsze:
1. Kinga Butowska - Gimnazjum nr 1 Rumia
41,12 s
2. Aleksandra Łapińska - Gimnazjum Nr 3 Wejherowo
44,14 s
3. Maria Małek –
Społeczne Gimnazjum Wejherowo
44,48 s
50 m stylem klasycznym chłopców rocznika 1997 i młodsi:
1. Kacper Kunc – Gimnazjum Nr 1 Reda
33,38 s
2. Jan Felchner – Gimnazjum nr 2 Wejherowo
37,08 s
3. Dawid Talaga -
Gimnazjum nr 1 Rumia
41,13 s
50 m stylem grzbietowym dziewcząt rocznika 1997 i młodsze:
1. Alicja Grudnowska – Gimnazjum Nr 1 Reda -
33,88 s
2. Karolina Arkuszewska – Salezjańskie Gimnazjum Rumia
36,42 s
3. Laura Lademann – Gimnazjum nr 3 Wejherowo
39,48 s
50 m stylem grzbietowym chłopców rocznika 1997 i młodsi
1. Artur Kieliszek – Gimnazjum Nr 2 Rumia
34,33 s
2. Kamil Dawidowski – Samorządowe Gimnazjum Gniewino
35,90 s
3. Bartosz Malinowski – Gimnazjum nr 3 Wejherowo
36,28 s
9 ulubionych miejsc kleszczy w ciele
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?