Drużyny juniorów starszych i młodszych GOSRiT Luzino prowadzone przez trenerów Rafała Kaczmarczyka i Pawła Radeckiego uczestniczyły w obozie przygotowawczym na własnych obiektach. Obie drużyny szykują się do trudnego sezonu, w którym rywalizować będą ze starczymy rocznikami.

Zawodnicy trenera Rafała Kaczmarczyka w większości z rocznika 2001/02 grać będą w Pomorskiej Lidze Juniora Starszego, gdzie rywalizować będą w zespołami z rocznika 1999/2000. Tymczasem drużyna trenera Pawła Radeckiego składająca się z zawodników urodzonych w 2002/03 rywalizować będzie w rozgrywkach Juniora Młodszego dedykowanego dla rocznika 2001/02.

W trakcie trwania obozu obie ekipy rozegrały sparing z rówieśniczymi zespołami Gryfa Wejherowo. Drużyna młodsza nieznacznie uległa gościom 0:1, natomiast drużyna starsza zwyciężyła aż 5:1.

Junior Starszy zaczyna rozgrywki 19 sierpnia meczem u siebie z Czarnymi Pruszcz Gdański, natomiast Junior Młodszy pierwszy mecz rozegra 26 sierpnia z AP KP Gdynia.

Warto dodać, że 7 naszych juniorów została włączona do IV ligowego Wikędu (Murakowski, bracia Kożyczkowscy, Domski, Kędziora, Splithof, Bartecki, z czego 3 była w kadrze meczowej w 1. kolejce ligowej w Słupsku).

Przed nami kolejne obozy sportowe zawodników GOSRiT Luzino, tym razem wyjazdowe. W Iławie do sezonu przygotowywać się będzie drużyna GOSRiT Kleba 2004 Luzino, GOSRiT 2005/06 i dziewczyny U-16, obóz sportowy w Żelistrzewie, GOSRiT 2006 i 2007, obóz sportowy w Nowej Wsi Przywidzkiej, GOSRiT 2007 i 2008, obóz sportowy w Jezierzycach koło Słupska.

Zobacz także:
Kwota transferu Neymara na ustach wszystkich. "Dziś cena piłkarza zależy wyłącznie od tego, kim jest kupujący"
Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!