Przed południem (13 listopada 2017 roku) na krajowej drodze numer sześć doszło, w okolicy Niemicy (gmina Malechowo), do śmiertelnego wypadku samochodowego. W jego wyniku zginęła 25-latka z okolic Wejherowa. Jadące z nią w aucie półroczne dziecko trafiło do szpitala.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca Volkswagenem Jettą kobieta zjechała autem na przeciwległy pas jezdni i wskutek tego doszło do czołowego zderzenia się z Mercedesem - relacjonuje sierż. Agnieszka Łukaszek, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Sławnie. - W wyniku tego zginęła kierująca Volkswagenem. Zaś jadące w aucie dziecko trafiło do szpitala.

Przejazd przez krajową "6" w okolicy Niemicy jest zablokowany do odwołania. Policja kieruje ruch objazdami.


Urząd miasta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ona (gość)

Jak widac komentowanie tego typu artykułów powinno byc odrazu blokowane. Super rady i mądrości samych genialnych kierowców i ekspertow ruchu drogowego są żenujące w obliczu tragedii jak się dzieje.