Obrazy Longiny Wysockiej licytowane podczas gali BCC. Dwa obrazy wejherowskiej malarki Longiny Wysockiej licytowano w Warszawie podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, organizowanej przez stołeczny Business Centre Club.

Obrazy Longiny Wysockiej licytowane podczas gali BCC. W Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej gali wręczono nominacje i złote statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich statuetek.

W tegorocznej gali, wśród blisko 2 tysięcy gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski - członków BCC, znaleźli się także członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści.

Podczas gali odbyła się także aukcja dzieł sztuki organizowana przez BCC. Dochód z aukcji zostanie przekazany na działalność charytatywną Business Centre Club. W gronie aukcyjnych obrazów znalazły się dwa namalowane przez wejherowiankę Longinę Wysocką.

- To już drugi raz, kiedy zaproszono mnie do aukcji na tak prestiżowej imprezie, w zeszłym roku moje obrazy też były na gali liderów biznesu - mówi Longina Wysocka. - Jestem przeszczęśliwa, że obrazy przeze mnie namalowane wisiały w takim zacnym gronie, na ważnym wydarzeniu.

Longina Wysocka na aukcję BCC oddała dwa obrazy - “Lilie wodne” oraz “Słoneczniki”, oba malowane olejem. Znalazły one bez kłopotu nabywcę, oba kupiło to samo małżeństwo, właściciele firmy. Jak dodaje malarka, nie wszystkie obrazy miały takie szczęście - podczas gali zlicytowano jedynie jedną trzecią wszystkich wystawionych obrazów.

Longina Wysocka jest mieszkanką Wejherowa, absolwentką Liceum Plastycznego w Gdyni, Wydziału Fotografii. Jednak mimo zamiłowań do sztuki fotograficznej swoje siły twórcze związała głównie z malarstwem, które stało się jej życiową pasją. Maluje różnymi technikami - olejami, pastelami, akwarelami.

Wideo:
WOŚP 2018 w Wejherowie

Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!