Olimpia Grudziądz wygrała z Radomiakiem po horrorze [zdjęcia]

Łukasz Szalkowski
Olimpia pokonała Radomiaka 1:0 po bramce Papikyana. Wynik mógł być zupełnie inny, po w końcówce obie drużyny wykonywały po rzucie karnym. Oba obronili bramkarze.

Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Aghwan Papikjan (56 - k)

Olimpia: Muzyk - Bielawski, Wełna, Wawszczyk, Witasik - Kaczmarek (68. Hirsz), Nakrošius, Handzlik (68. Kamiński), Ziętarski, Papikjan (84. Gabor) - Kita (76. Marzec).

Radomiak: Kochalski - Klabník, Grudniewski, Świdzikowski - Jakubik (68. Luz), Filipowicz (79. Kaput), Makowski, Szuprytowski, Suchanek (72. Pietroń) - Leândro (12. Rolinc), Mikita.

Żółte kartki: Nakrošius, Ziętarski - Jakubik, Grudniewski, Szuprytowski, Rolinc.
Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

W 90. minucie Robert Ziętarski (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Kochalski obronił).
W 90. minucie Łukasz Pietroń (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił).