W dworku Drzewiarza w Gościcinie tutejszy GOK zorganizował piknik ekologiczny. Atrakcji było co nie miara - id tradycyjnego chleba ze smalcem począwszy, po konkurs dla dzieci tworzenia elementów z butelek plastikowych, po rzut do celu... szyszką. Wokół dworku swe stoiska wystawiło kilkanaście organizacji związanych z tematyką ekologiczna, jak nadleśnictwo Strzebielino. Nie zabrakło także występów scenicznych.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

trolik (gość) ("fotograf")

Ludzi nie było za wiele, ale tu raczej kwestia pogody, która dała do wiwatu niestety. Deszcz, ziąb i wiatr. Ale mimo wszystko trochę ludzi było.
Fotograf - przecież były plakaty i info w prasie - do domu mieli zaproszenie przynieść?

Andrzej (gość)

Wielka lipa, klapa, brak ludzi .... róbmy coś z głową, niepotrzebne stanowiska ( doradca wójta), po co to, marnujemy pieniądze....

"fotograf" (gość)

Dlaczego informacje o jakiejkolwiek imprezie w naszym powiecie są udzielane po fakcie, a nie na parę dni przed, po co komu informacja o tym co już było z nie możliwością uczestnictwa !