Pogrom w Wejherowie. Tytani nie dali szans AZS UMK Toruń [ZDJĘCIA]

ab
Lepszego początku sezonu nie mogli sobie wyobrazić zarówno zawodnicy, jak i sami kibice Tytanów Wejherowo. Po wysokiej wygranej z MKS MOSiR Kętrzyn 32:19, żółto-czerwoni rozgromili we własnej hali AZS UMK Toruń 45:25.

Bardzo dobra gra w obronie oraz zabójcza skuteczność w ataku - tak w skrócie można podsumować poczynania szczypiornistów Tytanów Wejherowo w starciu z zawodnikami AZS UMK Toruń.

Mecz od początku do końca rozgrywany był pod dyktando gospodarzy, którzy przewyższali zawodników z Torunia pod każdym aspektem sportowym. Decydujące okazały się już pierwsze minuty spotkania - po sześciu minutach gry na tablicy świetlnej widniał wynik 5:1 na korzyść szczypiornistów z Wejherowie, a po kwadransie - 13:3.

Od tego momentu mecz przypominał bardziej sparing niż spotkanie ligowe. Tytani jednak nie spoczęli na laurach i systematycznie powiększali swoją przewagę nad rywalami. Pierwsza połowa zakończyła się miażdżącą przewagą gospodarzy 23:5.

Co prawda w drugiej połowie goście starali się zniwelować nieco rozmiary porażki, ale ostatecznie przegrali z Tytanami 25:45.

Można oglądać mecze i nie płacić abonamentu. Włoscy studenci wymyślili aplikację, dzięki której można udostępnić miejsce innym kibicom (napisy)

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0