Pożar poddasza domu w Rumi na ul. Wyspaińskiego. W nocy z piątku na sobotę zaalarmowano straż pożarną do pożaru poddasza w Rumi przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego.

Pożar poddasza domu w Rumi na ul. Wyspaińskiego wybuchł po północy.

- Działania przybyłych zastępów strażackich objęły zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie prądów wody mające na celu opanowanie pożaru. W dalszej części działań przystąpiliśmy do sprawdzania i dogaszania pogorzeliska oraz prac rozbiórkowych - informuje OSP Reda.

Na miejscu działało łącznie 7 zastępów straży pożarnej z jednostek: JRG Rumia (GBAPr, GCBA), JRG Wejherowo (GCBA, SH-40), JRG-2 Gdynia Chylonia (GBA), OSP Reda (GBA), OSP Bolszewo (GCBA). Przyczyny pożaru będzie wyjaśniać policja.

Pożar

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lokator (gość)

To też może być przy ul. Towarowej 9/ i 7 Bo w tych budynkach mieszka element gminy Rumia który nie płaci za mieszkania tylko je dewastuje ale co tam Wydział Polityki Mieszkaniowej ma to wszystko w d-u-p-i-e na czele z Michałem Pasiecznym .
Ale jak będzie tragedia bo i w tych domach mieszkają porządni ludzie a przede wszystkim staży którzy nie będą mieli siły uciekać o tym wiedzą radni z [PO]