Metamorfozy w Wejherowie. Wszystkie chcemy wyglądać ładniej i młodziej korzystając z naturalnych metod i Atelier Urody Joanna Hagen to rozumie. Dlatego wraz z Dziennikiem Bałtyckim przeprowadzimy Metamorfozy, w których zmienimy kobiety, przywracając im wiarę w siebie i powodując uśmiech.

Metamorfozy w Wejherowie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek zapraszamy do wzięcia udziału w nowym projekcie Dziennika Bałtyckiego oraz Atelier Urody Joanna Hagen w Wejherowie.

W ramach akcji proponujemy metamorfozę Pań, w zakres której wchodzi stylizacja nowej fryzury, dobór makijażu oraz konsultacje z dietetykiem. Każda z Pań spotka się z fachowcami w swoich dziedzinach, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a swój zawód traktują jako pasję.

Odżywianie włosów, stylizacja nowej fryzury i strzyżenie zostanie wykonane przez Marzenę Pochowską, która zajmuje się fryzjerstwem od ponad 20 lat.

Co zrobić, gdy do wyjścia do pracy zostaje nam tylko 20 minut? Na lekcjach doboru makijażu oraz wizażu Panie poznają szybkie sztuczki na zatuszowanie niedoskonałości i sposoby na promienny wygląd. Poznają kolory, które ożywią wizerunek. Wszystkie te tajniki przedstawi mgr kosmetologii Joanna Hagen, pomysłodawczyni i organizatorka metamorfoz.

Aleksandra Rynkowska, masażystka oraz dietetyk, zapozna Panie z zasadami utrzymania odpowiedniej wagi, zdrowia oraz dbania o ciało. Zdradzi sposoby na pozbycie się cellulitu i zlikwidowania niepotrzebnych fałdek.

Spotkajmy się w przemiłej atmosferze przy kawie lub lampce szampana, a my zapewnimy, że Panie wyjdą odmienione i w cudownych nastrojach. Spotkania odbędą się indywidualne, dopasujemy datę oraz godzinę spotkania do każdej z Pań z osobna.

Każda metamorfoza będzie opisana i przedstawiona w serwisie internetowym wejherowo.naszemiasto.pl, rumia.naszemiasto.pl oraz w Gryfie Wejherowskim i Gońcu Rumskim.

COCO Chanel mawiała, że „nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane”. Pozwól nam się Tobą zaopiekować.


Chętne kandydatki mogą się zgłosić wysyłając e-mail na adres: b.sirocka@prasa.gda.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 502 499 034. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!