Materiały prasowe
Rafał Karcz wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Tym samym obronił tytuł sprzed roku.

W Mistrzostwach Polski Służ Mundurowych wzięło udział ok. 150 zawodników z 77. różnych jednostek i formacji mundurowych. Rafał Karcz startował w kategorii do 63 kg w formule walki pointfighting oraz kick-light contact.

W finale formuły pointfighting stoczył zwycięski pojedynek z Szymonem Pezdanem (18 Batalion Desantowo-Szturmowy Bielsko Biała)

W walce kick-light Rafał Karcz wywalczył medal brązowy, w półfinale ulegając utytułowanemu Kacprowi Narlochowi z 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie.