Wizyta w hotelowej restauracji Mistral Sport dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca.

Restauracja Hotelu Mistral w Gniewinie

Tworzenie wykwintnych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Kuchnia w Hotelu Mistral Sport**** to lekkie, ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw w asyście win z całego świata, oraz temperament Hiszpanii który znajdziemy w menue "LA FURIA ROJA".

Połączone smaki kuchni hiszpańskiej z nowościami kuchni europejskiej oraz regionalnymi potrawami tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji. Świeże kompozycje kwiatów, które zawsze goszczą na naszych stołach, gra światła i cieni wieczorową porą, bar przy którym wspaniale jest skosztować ulubionego drinka oraz przepiękny widok z tarasu sprawiają, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

Również przy organizowaniu większych spotkań dbamy o najdrobniejsze szczegóły Pomagamy również w podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich – gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z pobytu w Hotelu Mistral Sport**** oraz jego restauracji. Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do restauracji w Hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie.

>>> Zagłosuj koniecznie na restaurację Hotelu Mistral Sport! Ślij sms pod numer 72355 o treści gwr.1 <<<