Wakacyjna Liga Piłki Nożnej w Luzinie Wakacyjna Liga Piłki Nożnej w Luzinie

(© mat. pras.)

Rudy Pawlik został mistrzem 3. edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Luzinjie w kategorii 2002 i młodsi, wygrywając 5 z 6 tegorocznych turniejów!

Co prawda sprawa tytułu była przesądzona już wcześniej, jednakże we wtorek 9 sierpnia - pomiędzy trzema innymi zespołami - toczyła się zacięta walka o pozostałe miejsca na podium . Zwycięsko z tej batalii wyszła ekipa Gwiazdy Team, wyprzedzając ostatecznie Dzikie Kaczki. Czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej zajął zespół Burmistrz Team

Złoty but dla najlepszego strzelca powędrował w tym sezonie do Beniamina Damps, który strzelił 45 bramek i wyprzedził Łukasza Michałek - 34 oraz Igora Wiczkowskiego - 21 goli.

Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, losowanie nagród i kilka niespodzianek odbędzie się w najbliższy piątek, 11 sierpnia, na orliku w Kębłowie o godz. 16

Przed nami jeszcze ostatnie kolejki ligi w dwóch kategoriach wiekowych, rocznik 1998 i młodsi oraz 2005 i młodsi. Rozgrywki organizują Paweł Hinz i Maksym Graczyk z GOSRiT Luzino.

Zobacz także:
Lech traktuje Puchar Polski na równi z ligą. "Chcemy wygrać oba trofea, priorytetem jest wygrywać wszystko"


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!