Spotkanie organizowane jest w ramach warsztatów filmowych w Projekcie "Piaśnica - kultura miejsca" Spotkanie organizowane jest w ramach warsztatów filmowych w Projekcie "Piaśnica - kultura miejsca"

Spotkanie organizowane jest w ramach warsztatów filmowych w Projekcie "Piaśnica - kultura miejsca" (© Fot. materiały fundacji Sedlaka)

Spotkanie z twórcami filmu Kamerdyner w Wejherowie. W czwartek 16 listopada 2017 roku, w godz. 10-12 w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona. Film nawiązuje do historii Polski w latach 1900-1945, w tym Zbrodni Piaśnickiej.

Spotkanie z twórcami filmu Kamerdyner w Wejherowie organizowane jest w ramach warsztatów filmowych w Projekcie "Piaśnica - kultura miejsca". Uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się o tajnikach realizacji pełnometrażowego filmu historycznego, o pracy ekipy filmowej oraz osobiście porozmawiać z twórcami filmu.

Goście: Michal Pruski - scenarzysta, Mirosław Piepka scenarzysta i współproducent, Olga Bieniek-producent.
Organizator: Fundacja Sedlaka
Partner: Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie
więcej informacji: www.piasnica-kulturamiejsca.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Zarządu Powiatu Wejherowskiego, Gminy Wejherowo.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!