Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi wywalczyła złote medale w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Wejherowie w Sztafetach Sprawnościowych.

Pierwsze miejsce dało młodym sportowcom z rocznika 2008-2009 awans do Finału Wojewódzkiego.Dla wiekszości z nich są to pierwsze medale uzyskane w zawodach szczebla powiatowego. Rumia pokonała zespoły z Gowina, Kostkowa i Wejherowa.Aby znalezć sie na zawodach powiatowych wcześniej zawodnicy pokonali rówieśników z rumskich szkół.

Skład drużyny: Maj Magda, Antczak Marta, Kowalczyk Gabrysia, Jurczak Nadia, Rybaczek Maja, Lesiak Barbara, Steć Lena, Mielewczyk Kornelia, Rhode Antoni, Yehor Maistruk, Robert Pilarski, Jakub Bury, Krzos Jakub, Konkol Sebastia, Tiszer Aleksander, Rhode Andrzej, Mateusz Bułkowski.


***

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Kiedy powstała Rumia? Jak powstała Rumia? STARE ZDJĘCIADemotywatory o Rumi? To trzeba zobaczyć [ZDJĘCIA]Znasz ulice w Rumi? Sprawdź, czy dobrze odpowiesz na pytaniaKalendarium Rumi, czyli rok w wydarzeniach. Przeczytaj, zobacz!Rumia ZKM: Na jakich przystankach zatrzymują się autobusy ZKM Gdynia?Rumia który urząd skarbowy? Rumia jaki US?


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!