(© fot. mat. prasowe)

Dwunastu crossfiterów wspiera projekt „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” i odsłania swoje ciało do zdjęć w surowym otoczeniu gdyńskiej torpedowni. W efekcie powstanie kalendarz, w którym wyrzeźbieni modele nie tylko pokażą swoje atuty, ale jednocześnie zostaną ambasadorami ważnej akcji promującej walkę z rakiem piersi.

Zawodnicy fitness zapozowali nago do kalendarza, by zachęcić panie do badania piersi i zbierać pieniądze na pomoc amazonkom. – Kobiecy biust to też męska sprawa – przekonują. Rezultat sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć w kalendarzu, który zostanie opublikowany w październiku. Pieniądze z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dla pań, które musiały się zmierzyć z rakiem.

„BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” to kolejna edycja kampanii edukacyjnej Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej. Projekt ma zachęcić panów, żeby zadbali o najważniejsze kobiety w ich życiu i włączyli się m.in. w profilaktykę raka piersi, motywując panie do badań. Celem kampanii jest także wsparcie kobiet w walce z chorobą. Zwieńczeniem projektu jest wydanie kolejnej edycji kalendarza „Power of Community 2018” z udziałem crossfitowców, którzy wspierają kampanię i deklarują, że będą systematycznie uprawiać BreastFit. Tym razem planem sesji fotograficznej została gdyńska torpedownia na Babich Dołach, a główni bohaterowie postarali się, żeby wypaść naprawdę dobrze.

Akcja będzie także wspierana materiałami instruktażowymi, intensywnymi działaniami na Facebooku i mediach. Projekt „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" wspiera przekaz kampanii „Tu i Teraz” poświęconej kobietom z zaawansowanym rakiem piersi. Pomysłodawcą kampanii jest Fundacja OnkoCafe – Razem Lepiej.


Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!