Tytani Wejherowo przegrali z liderem tabeli SMS ZPRP II Gdańsk 29:33

ab
Tytani Wejherowo przegrali po ambitnej walce z liderem II ligi SMS ZPRP II Gdańsk 29:33. Szczypiorniści z Wejherowa prowadzili do przerwy 16:15 , jednak nie zdołali utrzymać przewagi do końca spotkania.

W meczu 20 kolejki II ligi Tytani Wejherowo przegrali na wyjeździe z SMS ZPRP II Gdańsk 29:33 (16:15). Przez większą część spotkania szczypiorniści z Wejherowa toczyli wyrównany pojedynek,a w pierwszej połowie nawet przeważali, schodząc do szatni z jednobramkową przewagą. 20 minut przed końcem spotkania gdańszczanie wyszli na pięciopunktowe prowadzenie i zdołali utrzymać przewagę do końca.

- Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet pokusić się o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Rywale odskoczyli nam na kilka bramek w drugiej połowie i nie zdołaliśmy już odrobić strat - powiedział Robert Wicon, zawodnik Tytanów Wejherowo. - Gdybyśmy wykorzystali dwa rzuty karne oraz kilka dobrych sytuacji sam na sam w końcówce meczu, to wynik mógłby wyglądać inaczej.

Bochnia: Piłka ręczna ponad 200 metrów pod ziemią