Pierwszy raz stowarzyszenie Kaszebsko Jednota zorganizowało Wekwizer - przegląd kaszubskich teatrów ulicznych. Na placu Wejherowa zaprezentowały się cztery grupy, zarówno z Wejherowa, jak i dalszych zakątków kaszub.

Z regionu

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

radek (gość)

Niestety pod względem publiki to porażka i nie ma co zwalać, że zawiodła informacja. Przecież to już pół roku temu ogłaszali! Na co ta kasa z dofinansowania poszła? Panowie traktujecie kulturę jako wydmuszkę i parawan.

Widz przypadkowy (gość)

Teaty uliczne zdały egzamin. Bardzo wysoki poziom- szczególnie Teatr Młodych Gochów!. Edukować społeczeństwo w odbieraniu tego co piękne!

s (gość)

Ludzie zgromadzeni nielicznie byli raczej zadowoleni. Być może chodziło o to, by byli to przypadkowi przechodnie, a nie zaproszeni goście i stąd mniejsza promocja i mała ilość ludzi. Ale poziom grup wysoki, i ogólnie ciekawie.

Mieszkaniec (gość)

Liczy sie Intencja organizacji tego typu spektakli, do czego musza sie mieszkancy przyzwyczaic.
Z mego punktu widzenia -UDALO SIE , na przyszlosc oby wiecej takich Ulicznych spektakli.
Zycze powodzenia.