Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 1:1. Gryf otworzył wynik meczu

Chociaż po pierwszej połowie Gryf Wejherowo prowadził z Wisłą Puławy 1:0, to ostatecznie żółto-czarni z Lubelszczyzny wrócili z jednym punktem.

- Wiemy, że to dobra drużyna, której jednak początek sezonu też nie wyszedł najlepiej. Natomiast my do Puław jedziemy po 3 punkty - zapowiadał przed meczem z Wisłą Puławy Rafał Maciejewski boczny pomocnik Gryfa Wejherowo.

Jego słowa znalazły odzwierciedlenie w 40 minucie, kiedy to Maciejewski wbiegł z futbolówką w pole karne i wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki. Jednak spadkowicz z I ligi nie dał za wygraną i szukał swoich okazji do wyrównania. Groźnie pod bramką gryfitów było w 54 min., ale na szczęście dla wejherowian Piotr Darmochwał posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką. Gospodarze większą precyzją wykazali się w 69 min. Gola na 1:1 po szybkim kontrataku zdobył Robert Hirsz. Kilka minut później ten sam zawodnik miał szansę ponownie wpisania się na listę strzelców, ale tym razem trafił w słupek. Póki co gryfitom lepiej wychodzą wyjazdowe mecze. W 4 spotkaniach zdobyli 5 punktów, a w 3 meczach u siebie 1 „oczko”.

Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)