(© mat.policji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na drodze powiatowej w Rybnie doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Do zdarzenia doszło tuż po godz. 17.30 w Rybnie, w powiecie wejherowskim - informuje oficer dyżurny Wojewódzkiej Stacji Koordynacji Ratownictwa w Gdańsku. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Na miejscu wciąż znajduje się Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe i Policja. Kierowcy mogą w tym miejscu spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gniewinianin (gość)

STOP PIRATOM chyba nie wiesz co piszesz i gdzie byles bo to bylo w Gniewinie kolo zbiornika a do Warszkowa nie wiem gdzie skrecales a pozatym ostatni wypadek byl tam jakis 2 lata temu.

STOP PIRATOM (gość)

Powinno stawiać się mnóstwo nieoznakowanych radarów, podnieść mandaty i towarzystwo od razu się nauczy jeździć. Tylko kretyni twierdzą, że nadmierna prędkość nie jest powodem wypadków. Jakoś na zachodzie potrafią jechać zgodnie z przepisami, również nasi kierowcy tam pokornieją, bo tam od razu wyłapią wariatów. Ale u nas.. hulaj dusza piekła nie ma. Postawią kilka oznakowanych fotoradarów i bydło już uznaje to za atak na swoją wolność.
Przejeżdżałem tam dzisiaj i widziałem to z daleka bo skręciłem na Warszkowo. To chyba już trzeci wypadek w ciągu kilku tygodni na tej drodze. A policja jak nic nie robi, tak nic nie robi. Politycy mają to gdzieś, bo przecież spadnie im poparcie jak zaostrzą sankcję wobec piratów drogowych.

muffin (gość)

Idiotom w golfach z okolicznych wsi powinno zabrać się prawo jazdy! To co się dzieje na drodze Gniewino - Wejherowo to jest tragedia! Jeśli jedziesz zgodnie z przepisami zaczynają zachowywać się jak małpiszony w swoich samochodach, machają rękami krzyczą coś (nie ważne że w drugim samochodzie nie słychać). Wymijanie na zakręcie na podwójnej ciągłej - standard. Dzieci na tylnym siedzeniu wiezie taki kochany tatuś swoim VW- w d..., że się rozbiją na drzewie. Trzeba tylko wyminąć wszystkich!!! Nie, wiem może to uaktywniają się kompleksy na widok lepszego auta z miejskimi blachami, ale raczej dowód na jakąś formę niedorozwoju lokalnej ludności. Przykre. Mam nadzieje, że teoria Darwina porozbija te nieudane wybryki natury ostatecznie po przydrożnych słupach i drzewach. Szkoda tylko normalnych ludzi, którzy muszą się stykać z tą patologią na drodze.

muffin (gość)

Idiotom w golfach z okolicznych wsi powinno zabrać się prawo jazdy! To co się dzieje na drodze Gniewino - Wejherowa to jest tragedia! Jeśli jedziesz zgodnie z przepisami zaczynają zachowywać się jak małpiszony w swoich samochodach, machają rękami krzyczą coś (nie ważne że w drugim samochodzie nie słychać). Wymijanie na zakręcie na podwójnej ciągłej - standard. Dzieci na tylnym siedzeniu wiezie taki kochany tatuś swoim VW- w d..., że się rozbiją na drzewie. Trzeba tylko wyminąć wszystkich!!! Nie, wiem może to uaktywniają się kompleksy na widok lepszego auta z miejskimi blachami, ale raczej dowód na jakąś formę niedorozwoju lokalnej ludności. Przykre. Mam nadzieje, że teoria Darwina porozbija te nieudane wybryki natury ostatecznie po przydrożnych słupach i drzewach. Szkoda tylko normalnych ludzi, którzy muszą się stykać z tą patologią na drodze.