Puchar Europy Strongman 2017 w Wejherowie Puchar Europy Strongman 2017 w Wejherowie

(© Powiat Wejherowski)

Puchar Europy Strongman 2017 w Wejherowie za nami! W minioną niedzielę na Wzgórzu Wolności sześciu strongmanów zaprezentowało swoją ogromną siłę.

- Brawa dla zawodników bo widać było, że każdy walczył na 100 procent - mówi Mateusz Ostaszewski, strongman z Wejherowa, który tym razem wcielił się w rolę sędziego. Drugim arbitrem był wielokrotny mistrz świata i Europy w tej sportowej dyscyplinie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski.

Po zmierzeniu się z siedmioma konkurencjami ręce do góry w geście triumfu mógł unieść Polak Grzegorz Szymański, który wywalczył mistrzowski tytuł. Drugie miejsce zajął Oleksei Novikov (Ukraina), a trzecie Maciej Hirsz (Polska). Na pozostałych lokatach kolejno uplasowali się: Ole Martin Kristiansen (Norwegia), Jiri Vytiska (Czechy) i Lukas Svoboda (Czechy).

Dodajmy, że imprezie towarzyszył festyn rodzinny.

Zobacz także:
Wielki wyczyn rosyjskiego strongmana. Przeciągnął statek ważący ponad 4200 ton na odległość 2,5 metraSport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!