Do śmierci mężczyzny doszło w poniedziałek wieczorem w jednym z domów w Rumi. Policja zatrzymała do wyjaśnienia kilka osób.

Aktualizacja: wtorek, 8 sierpnia

Jak dowiedzieliśmy się w wejherowskiej prokuraturze rannego człowieka z obrażeniami klatki piersiowej znalazły postronne osoby. Żeby wyjaśnić kryminalną zagadkę zatrzymanych zostało kilka osób (policja nie ujawnia ile dokładnie). Kryminalni przewieźli je do komisariatu w Rumi oraz komendy powiatowej w Wejherowie, ale, jako że zatrzymani byli pijani, z przesłuchaniem trzeba było poczekać do rana.

- Póki co nie ma żadnych decyzji w sprawie aresztu. To będzie zależeć od prokuratury, który nadzoruje śledztwo - zastrzega asp. sztab. Anetta Potrykus, rzecznik wejherow-skiej policji.

Ewentualne decyzje w sprawie aresztu mogą zapaść nawet jutro.

***

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie libacji alkoholowej w jednym w mieszkań w Rumi Lotnisko, doszło do dźgnięcia nożem mężczyzny. Policja zatrzymała kilka osób do wyjaśnienia. Będą oni przesłuchani dopiero jutro, jak wytrzeźwieją. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 7 sierpnia wieczorem.

Zobacz także:
Magazyn "Info z Polski"

Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Julia Majkowskiego (gość)

No bo tak rozdaje MOPS w Rumi kasę z naszych podatków że się nachleją i potem mordują to jest do przywidzenia przecież po to Michał Pasieczny powołał Centrum Integracji Społecznej żeby koleżanka i radna Karolina Rydzewska miała stanowisko i nic nie robiła .
a kasę ma nie małą dla czego radni z opozycji się nie zainteresują na co idzie tyle kasy z podatków naszych ?