Na drodze krajowej nr 6 w Wejherowie na skrzyżowaniu z ul. Chopina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety, w wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne. Podszkodowani zostali przetransportowani do wejherowskiego szpitala.

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Policjanci nie tylko zabezpieczali miejsce wypadku, ale także wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 41-latka kierująca samochodem ford mondeo zderzyła się seatem ibiza. Zarówno 41-latka, jak i 26-letni kierowca seata byli trzeźwi. Kierującej fordem zatrzymano prawo jazdy.

Kierowca seata oraz pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. 23-letnia druga pasażerka, również z samochodu seat - została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Policjanci zabezpieczyli rozbite samochody. Obecnie sprawę wyjaśniają śledczy, którzy ustalą okoliczności tego zdarzenia.

Wideo:
Śmiertelny wypadek 25-letniego motocyklisty we WŁocławku - wypowiedź rzecznik policji we Włocławku

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!