Zwycięstwo reprezentantów KTS-K GOSRIT Luzino na turnieju dla kadetów oraz dzieci w Piasecznie FOTO

ts
Archiwum KTS-K GOSRiT Luzino
Drużyna kadetów Pasja Kabajuni, złożona z reprezentantów Klubu KTS-K GOSRIT Luzino (Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka i Filip Stark) zwyciężyła podczas turnieju ogólnopolskiego kickboxingu Piaseczno OPEN dla kadetów oraz dzieci.

W Piasecznie odbył się turniej ogólnopolski kickboxingu Piaseczno Open dla kadetów oraz dzieci. Imprezie towarzyszył także turniej bez podziału na kategorie wagowe seniorów, Pointfighting Elite Cup, gdzie z zaproszonych 8 najlepszych zawodników w Polsce, Rafał Karcz zajął 5 miejsce.

Rozegrano również turniej drużynowy kadetów, w którym wygrała drużyna Pasja Kabajuni, złożona z reprezentantów Klubu KTS-K GOSRIT Luzino (Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka i Filip Stark). Dodatkowo duże wyróżnienia trafiły do Kalbarczyk i Starka, zostali oni najlepszymi kadetami starszymi turnieju!

Wyniki indywidualne:
Filip Stark - 1 miejsce pointfighting kadet starszy do 63 kg oraz 1 miejsce w wadze do 69 kg;
Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce pointfighting i light contact do 55 kg kadetek starszych, 2 miejsce do 60 kg pointfighting
Paulina Stenka - 1 miejsce light contact, 2 miejsce pointfighting + 65 kg light contact kadetek starszych (wszyscy KTS-K GOSRiT Luzino)
Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) - 2 miejsce light contact oraz pointfighting do 69 kg, 3 miejsce powyżej 69 kg pointfighting kadetów starszych.

Powołanie do reprezentacji:
Po 5 letniej przerwie w startach w barwach reprezentacji Polski, ponownie został powołany do niej Rafał Karcz, wejherowianin, trener Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz funkcjonariusz Straży Miejskiej w Wejherowie. W dniach 15-17 kwietnia odbędzie się Puchar Świata w kickboxingu WAKO w Austrii, gdzie wejherowian reprezentować będzie polski kickboxing. Karcz został powołany w formule pointfighting w wadze do 57 kg.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0