Wybierz region

Wybierz miasto

  Denis Zhdanov

  WCK - Filharmonia Kaszubska
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 58 672 27 75

  19:00 Sobota, 7 marca

  • 15zł

  Denis Zhdanov

  Denis rozpoczął naukę gry na fortepianie w rodzinnym mieście na Ukrainie w wieku 9 lat i już w pierwszym roku nauki, będąc najmłodszym uczestnikiem, został laureatem I nagrody w regionalnym konkursie dla młodych pianistów.

  Międzynarodową karierę muzyczną Denis Zhdanov rozpoczął po debiutowym recitalu w Łodzi w 2007 roku. Występ ten przyniósł mu ogromne uznanie zarówno widzów, jak i krytyków muzycznych. Dużym sukcesem okazał się również jego udział w pierwszej i drugiej edycji Międzynarodowego Festiwalu im. Artura Rubinsteina - „Rubinstein Piano Festival” w Łodzi (2009, 2011), podczas którego wystąpił jako solista i kameralista.
  Denis Zhdanov występował w znanych salach koncertowych takich jak: Filharmonia Narodowa w Warszawie, Palau de la Musica w Barcelonie, Auditori de Tenerife na Wyspach Kanaryjskich, Gasteig w Monachium, Salle Cortot w Paryżu, L’Auditori w Barcelonie oraz wielu innych na całym świecie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski