Wybierz region

Wybierz miasto

  DKK "Niebo jest wszędzie, zaczyna się u twoich stóp"

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Majkowskiego
  Wejherowo, ul. Kaszubska/14, +48 58 738 98 04

  16:00 Piątek, 30 stycznia

  • Wstęp wolny

  "Niebo jest wszędzie, zaczyna się u twoich stóp" mówi główna bohaterka książki Jandy Nelson. O tym, czy ma rację porozmawiamy na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

  Może jesteś jedną z osób, które postanowiło podjąć wyzwanie przeczytania 52 książek w 2015 roku - czytanie w towarzystwie jest zawsze bardziej motywujące. A może chcesz przedłużyć tę przyjemność, jaką jest czytanie książki i podzielić się wrażeniami z lektury? Może chcesz spędzić piątkowe popołudnie z rówieśnikami przy aromatycznej herbacie, rozmawiając o tematach, które są Wam bliskie?

  W każdym z tych przypadków spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki jest właśnie dla Ciebie. Czekamy 30 stycznia o godzinie 16.00. Pamiętaj, że, jak mówi bohaterka książki, o której porozmawiamy:

  Możesz opowiedzieć swoją historię w taki sposób, w jaki ci się żywnie podoba. To twoje solo!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ