Wybierz region

Wybierz miasto

  Explozer, Bregma

  Klub Fantomas
  Wejherowo, ul. Adama Mickiewicza/4

  20:00 Piątek, 13 listopada

  • 8zł

  Explozer

  Zespół powstał w 2009 roku po przyłączeniu do formacji BLITZKRIEG gitarzysty Włodka Mańkowskiego, który jeszcze na początku lat 90 grał we Lwowie w zespole LAZARET. Po przeprowadzce do Polski dał sie poznać w zespole ENTERPRISE, oraz na krótko jako basista w GHOST. Elementem spinającym poprzedni skład zahaczający jeszcze o BLITZKRIEG jest gitarzysta rytmiczny Krzysztof SIURO Siurnicki. Potężna eksplozja nastąpiła na w 2011 roku, kiedy to w składzie kapeli po odejściu sekcji rytmicznej pojawił się ceniony perkusista Krzysztof MAŁY Jankowski.
  Zamknięcie składu zespołu umożliwiło wznowienie działalności koncertowej, które nastąpiło latem 2011, a także pierwsze przymiarki do rejestracji materiału.
  30.08.2014 Explozer zajął drugie miejsce na Bartoszyckim przeglądzie kapel rockowych "Bitwa o Barcję"
  06.12.2014 Zespół był finalistą krakowskiego przeglądu muzycznego Synestezje.
  05.07.2015 wyróżnienie na Unique Rock Festival w Morągu.
  25.07.2015 Explozer został laureatem nr2 na siódmej edycji Festiwalu Rockowisko Hajnówka.

  Bregma

  BREGMA oscyluje w muzyce metalowej zawierającej elementy eksperymentalne z zachowaną melodyjnością utworów. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście każdego z podmiotów BREGMY do tworzenia pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności - pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.
  Debiutancka EPka 'anihilacja czasów' 05.04.2013

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.