Wybierz region

Wybierz miasto

  Kanaan „Trzy sny”

  WCK - Filharmonia Kaszubska
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 58 672 27 75

  18:00 Niedziela, 29 marca

  • 20zł

  „Trzy sny” - to tytuł najnowszego programu zespołu Kanaan,przygotowanego we współpracy z Filharmonią Kaszubską.

  Formacja Kanaan założona została przez Kubę Kornackiego. Wystąpiła na Festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie, wygrywając "wszystko co było do wzięcia".

  Pierwsza płyta, „Tato”, otrzymała na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013 status „Złotego Krążka”. Po wydaniu płyty w dużym składzie i z niezwykłą mieszanką stylów, tym razem Kanaan "schodzi w głąb", zagra bardziej kameralnie.

  W nowym programie usłyszymy trzech instrumentalistów: Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego i Macieja Afanasjewa. Teksty napisał Kuba, kompozycje powstały wspólnie. Efektem tej pracy jest materiał pełen onirycznej poezji, zanurzony w muzycznym surrealistycznym sosie.

  Zaglądamy za tą kurtynę, gdzie nasze sny mówią o nas więcej, niż moglibyśmy przeczuć. Ten program to nie tylko koncert, to duchowa podróż bez trzymanki – tak Kuba opisuje najnowsze dziecko formacji Kanaan.

  Koncert premierowy programu odbył się w Filharmonii Kaszubskiej 14 września 2014 r.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski