Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Walentynkowy

  WCK - Filharmonia Kaszubska
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 58 672 27 75

  19:00 Sobota, 14 lutego

  • 40zł

  Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
  Andrzej Korycki (ur. 21 kwietnia 1966 w Żyrardowie) – polski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów piosenek, związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Członek grupy Stare Dzwony i Bluska. Zadebiutował na scenie szantowej w 1983 roku na festiwalu Shanties. Poza szantami wykonuje utwory Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej.
  Obecnie występuje w duecie z Dominiką Żukowską. Śpiewają utwory autorskie oraz tradycyjne pieśni o morzu.

  Dominika Żukowska: Ta młoda dama chciała zawsze śpiewać. W końcu młodą wysłali do chóru „Chips” w Żyrardowie. Była również w zespole kierowanym przez Andrzeja - „DNA”. w ten sposób przebiła się na płyty „Załoga” i „Niedaleko mojego domu” Jurka Porębskiego. W kocu chłopaki zaciągnęli Domikę na rejs Zawiszą i tam ‘ćwiczyli’ wspólne śpiewanie. Grać na gitarze nauczył ją Andrzej na potrzeby przygotowywanego koncertu w MDK w Żyrardowie. Koncert udał się na tyle, że posypały się propozycje wspólnych koncertów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?