Wybierz region

Wybierz miasto

  Paweł Nowak - Almost Jazz Group Na Kaszëbach

  WCK - Filharmonia Kaszubska
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 58 672 27 75

  19:00 Piątek, 17 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Almost Jazz Group to nietypowy kwartet jazzowy, który swoimi koncertami nawiązuje do muzyki z różnych rejonów świata. Zespół reprezentuje ciekawe aranżacje jazzowych standardów oraz własne kompozycje. Inspirują się również tangiem pod postacią kompozycji Astora Piazzolli.

  To koncert promujący najnowszą płytę. „Na Kaszebach” to najnowszy projekt akordeonisty Pawła A. Nowaka, który wraz z formacją Almost Jazz Group wziął na warsztat doskonale znane kaszubskie melodie ludowe. Muzycy serwują świeże, instrumentalne aranżacje m.in. takich utworów jak „Wele wele wetka”, „Nasza zemia”, czy „Hej mòrze, mòrze”. To płyta, która uzupełnia lukę na rynku muzycznym, bowiem „Na Kaszebach” prezentuje materiał leżący pomiędzy folklorem a ambitną muzyką jazzową. Kompozycje formacji są lekko jazzowe, ale wciąż bardzo przystępne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat wejherowski