Wybierz region

Wybierz miasto

  Radikal Guru

  Busola
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 50 695 54 10

  Piątek, 5 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Radikal Guru

  Mateusz Miller aka Radikal Guru to polski producent muzyki dub i dubstep. Jego rozpoznawalny styl to połączenie muzyki dubstep z roots reggae, uk steppers lub muzyką Dalekiego Wschodu.
  W 2008 zdobylł szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Dubbed Out Records serii remiksów. Zdolności producenckie zaczął rozwijać około roku 2004, eksperymentując z muzyką trip-hop, asian underground i jungle. W 2005 powstało jego pierwsze, samodzielne demo „East-West Connection”. Od 2005 przebywał w Cork (Irlandia), gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem dzięki serii imprez pod nazwą World Bass Culture. W międzyczasie w jego produkcjach zaczęło pojawiać się coraz więcej wpływów muzyki dub i dubstep. W październiku 2008 roku ukazały się jego pierwsze utwory na płytach winylowych nakładem labelu Dubbed Out Records. W niedługim czasie jego muzyka zaczęła pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM, Sensimedia Network, Polskie Radio Euro i wielu innych, dzięki czemu zaistniał na scenie międzynarodowej. Radikal Guru regularnie dostarcza swoje brzmienia słuchaczom w klubach i na festiwalach w całej Europie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ