Wybierz region

Wybierz miasto

  Rock'oco: Coco Bongo i TKM

  Busola
  Wejherowo, ul. Jana Sobieskiego/255, +48 50 695 54 10

  21:00 - 23:55 Sobota, 24 października

  • Wstęp wolny

  Zapowiedź koncertu:
  https://youtu.be/gbolWyMIv7w

  TKM Sopot to zespół grający; power pop, pop, rock i rock’n’roll. Zachowując muzyczną klasę, łamie schematy i stereotypy, a melodyjnymi piosenkami i niebanalnymi tekstami nawiązuje do tradycji rockowej muzyki autorskiej spod znaku Elvisa Costello, Davida Bowiego czy The Beatles. Na koncertach TKM daje dynamiczny show, zachowujący przy tym dystans do samych siebie. Przenigdy nie przesłania on jednak najważniejszego celu: grać, i to grać dobrze!
  Zespół powstał na początku 2008 roku, a rok 2011 odsłonił obecny skład. Rok później, we współpracy z Sopocką Wytwórnią Filmową, TKM stworzył teledysk do singla „Lafiryndy Będą”, który osiągnął ponad 80 tys. odsłon na YouTube. Zespół występował m.in. podczas finałów WOŚP, festiwalu Sopot Fringe, Jarmarku Św. Dominika oraz w gdańskim Fan Zone na Euro 2012.

  Muzyka: www.youtube.com/watch?v=5ZUSaQeBGYE


  Coco Bongo – zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez nich samych – Punk&Roll (albo po prostu Pedau Punk) powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców dla muzyki jaką grają. Jednakże, gdzieś tam delikatnie wzorują się starych kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z współczesną muzyką rockową, kiełbasą i piwem.
  Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i ukryć swoje przepite oczęta.

  Skład:
  Bushu – gitara zwodząca, łabędzi śpiew
  Pszemo – perkusja, napoje chłodzące
  Rurza – bas, dzikie okrzyki

  Muzyka: www.youtube.com/watch?v=DQ-ZaMfcv80

  FB: www.facebook.com/events/1663955197179992/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Znasz przysłowia i powiedzenia? Sprawdź się!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.